O Nas

Home O Nas
l_v1

Miłość do dzieci, pasja do sportu, doświadczenie w prowadzeniu firmy edukacyjnej, zrodziły owoc naszej wieloletniej pracy edukacyjnej. I tak powstał żłobek o profilu sportowym „FITKIDS”. Pragniemy udowodnić, że aktywność fizyczna to świetna zabawa bez względu na wiek i umiejętności, dlatego też oferujemy szereg sportowych zajęć dodatkowych.

Nasz lokale posiadają dwie przestronne sale doskonale wyposażone w meble z certyfikatami zakupiliśmy wysokiej jakości materiały, sprzęt, zabawki, pomoce dydaktyczne co pozwoli na rozwijanie wszelkich zainteresowań dzieci, jak również umili czas pobytu w żłobku!

Dla zapewnienia większej aktywności ruchowej wyposażyliśmy salę w dywan interaktywny dla dzieci.

Powierzając nam opiekę nad dzieckiem, możecie mieć Państwo pewność, że żłobek „FITKIDS” jest miejscem, gdzie dołożono wszelkich starań, aby zapewnić odpowiednie warunki pobytu i bezpieczeństwa najmłodszym.

Każde dziecko jest traktowane u nas INDYWIDUALNIE, szanujemy potrzeby każdego Malucha stąd plan dnia jest „ruchomy” i dostosowywany indywidualnie.

Opieka nad małymi dziećmi, a istotne regulacje prawne – czyli, o czym każdy rodzic oddający dziecko pod opiekę żłobka lub klubu dziecięcego powinien wiedzieć.

45, poz. 235)

sprawie wymagań lokalowych i sanitarnych dotyczących żłobków i klubów dziecięcych

(Dz. U. Nr 69, poz. 367)